Десята позачергова сесія VIII демократичного скликання від 17.05.2021 року

Назва питання Номер рішення Дата прийняття
1. Про порядок денний позачергової Х сесії Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання 1 17.05.2021
2.

Про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту рішення «Про внесення змін до Куликівського селищного бюджету на 2021 рік»

2 17.05.2021
3.

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

Положенняпро порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради

Додаток № 1 до Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

Додаток № 2 до Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

Додаток №3 до Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

Додаток №5 Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

3 17.05.2021
4. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у сфері містобудування та архітектури. 4 17.05.2021