!!УВАГА!!

Куликівська селищна рада інформує, що ТзОВ «Жовківський племптахорепродуктор» будуть проводитися технологічні операції з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком (наведено нижче в таблиці).

Підприємство в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.