Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області повідомляє, що відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

На виконання ч.2. ст. 26  Закону України «Про освіту», ст.. 39. Закону України «Про повну загальну середню освіту», керуючись Положенням «Про порядок проведення конкурсного відбору керівників закладів загальної загальної середньої освіти Куликівської селищної ради повідомляє про дату, час написання тестових завдань та ситуаційного завдання. Конкурс буде проходити у приміщенні Народного дому Куликівської селищної ради.