Прийом громадян за участю спеціалістів відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Повідомляємо жителів Куликівської територіальної громади!

З метою того, щоб надання послуг для жителів громади були доступними та економити час кожного, щомісяця першої та третьої п’ятниці з 10.00 до 14.00 год. в приміщенні Куликівської селищної ради буде здійснюватись виїзний прийом громадян за участю спеціалістів відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Відвідувачі зможуть отримати необхідну консультацію з питань призначення, перерахунку пенсії, тощо.