Виїзний прийом громадян в с. Звертів

Дата: 21.07.2021 11:52
Кількість переглядів: 336

Вчора, заступником селищного  голови Миколою Кожушком відбувся виїзний прийом громадян в с. Звертів. Метою такого прийому було зрозуміти та побачити реальні проблеми у громаді, щоб  надалі шукати шляхи їх вирішення.

На прийомі місцеві мешканці піднімали такі питання як:

• наявність частих випадків стрибків напруги в електромережі в приватних оселях;
  • боротьба з борщівником, який появляється в с. Звертів;
  • прокопування ровів по вул. Незалежності в с. Звертів, оскільки після понеділкової негоди, в деяких місцях рови просто замулило.

Ці проблемні питання з заступником обговорила місцева мешканка Катерина Здобеляк.

На прийомі громадян завідувач  народного дому с. Звертів Іванна Харченко піднімала питання збільшення потужності щодо електроенергії в народному домі.

Для вирішення озвученого вчора на прийомі направляться відповідні звернення, пропозиції та будуть шукатися можливі шляхи вирішення, за наслідками яких буде повідомлено мешканців с. Звертів.