Якщо рада  відповідає за загальний розвиток громади, то від виконавчого комітету залежить, яким чином цей розвиток буде здійснюватись на практиці. Загалом рішення  виконавчого комітету безпосередньо стосуються комфорту громадян. Механізми їхньої роботи побудовані таким чином, аби доповнювати один одного та забезпечувати максимальний добробут громадян.

Зокрема вчора на засідання  виконавчого комітету Куликівської селищної ради на порядок денний було винесено ряд важливих питань, а саме:

про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за І півріччя 2021 року;

•  про взяття на квартирний облік;
  •  про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
  •  про внесення змін до складу комісії з питань захисту дітей ;
  •  про надання одноразової матеріальної  допомоги;
  •  про присвоєння поштової  адреси та багато інших важливих питань.

Члени виконавчого комітету під час засідання мали можливість задавати запитання доповідачам та отримати вичерпні відповіді. Було підтримано одноголосно всі питання порядку денного та прийнято необхідні рішення.