Цивільний захист населення- це безпека Куликівської територіальної громади

Дата: 08.09.2021 16:06

Цивільний захист населення- це безпека Куликівської територіальної громади.

Представники Куликівської ТГ взяти участь у виїзному  навчанні, що пов’язане з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, яке проведено  Департаментом з питань цивільного захисту Львівської ОДА у м. Жовква.

В ході навчання обговорювалися питання, які стосуються безпеки населення, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, план реагування на надзвичайні ситуації в мирний та особливий період. Слухачі цікавилися питаннями організації  оповіщення населення про загрозу виникнення або ж виникнення надзвичайних ситуацій, організацією заходів з евакуації людей та по завершенню присутні отримали вичерпну інформацію і кваліфіковані відповіді на всі актуальні питання.

Такі навчання є обов’язковими та корисними для громади, оскільки краще передбачити надзвичайну ситуацію, а у випадку настання такої ситуації знати чіткий план дій і запровадження заходів щодо зменшення збитків та втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, пожеж та стихійного лиха.