Щодо вживання заходів від 25.03.2020 року

Інформаційне повідомлення на тему:"Патронат-це соціальна послуга,яка підтримує дитину та її сім’ю!"

Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення вакантних посад

Інформація про дати проведення конкурсів.

Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 25 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Артасів, Могиляни, Перемивки, Смереків, Надичі, Гребінці, Віднів, Сулимів, Звертів, Нове Село, Стронятин, Кошелів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 24 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території смт. Куликів, сіл Великий Дорошів, Малий Дорошів, Костеїв та Мервичі Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Відбудеться засідання позачергової чотирнадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого демократичного скликання

03 серпня 2021 року о 17.00год. в приміщення Народного дому за адресою: смт. Куликів, пл. Незалежності, №24 відбудеться засідання позачергової чотирнадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого демократичного скликання.

15:31 02.08.2021

Процедура громадського обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад»

Куликівська селищна рада повідомляє про процедуру громадського обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад». Пропозиції та зауваження подавати за адресою: м. Жовква, пл. Вічева, 1 відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради. Відповідальна особа: Прінда Г.І. тел.: 252-21163; моб.: 0631957191.

16:25 27.07.2021

ПрАТ “АвтоКрАЗ” – виробник вантажних автомобілів з повним технологічним циклом

ПрАТ “АвтоКрАЗ” – виробник вантажних автомобілів з повним технологічним циклом. Кременчуцький автозавод виробляє широку гаму військових та цивільних вантажівок та має можливість забезпечити споживачів автомобілями різноманітного призначення в необхідній кількості.

12:20 22.06.2021