Щодо вживання заходів від 25.03.2020 року

Інформаційне повідомлення на тему:"Патронат-це соціальна послуга,яка підтримує дитину та її сім’ю!"

Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення вакантних посад

Інформація про дати проведення конкурсів.

Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 25 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Артасів, Могиляни, Перемивки, Смереків, Надичі, Гребінці, Віднів, Сулимів, Звертів, Нове Село, Стронятин, Кошелів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 24 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території смт. Куликів, сіл Великий Дорошів, Малий Дорошів, Костеїв та Мервичі Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту детального плану території по зміні цільового призначення на земельну ділянку площею 0,80 га для м’ясопереробного комплексу смт. Куликів по вул. Шевченка.

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» набирає добровольців до своїх лав, щоб разом протистояти ворогу та захищати державу!

• Переглядів: 45

• Переглядів: 95

Шановні мешканці Куликівської територіальної громади! Запрошуємо долучитися до громадських слухань місцевого бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2024рік.