A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куликівська громада
Львівська область, Львівський район

Проєкти рішень 11-ї сесії VІІІ демократичного скликання

1. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Звертів по вул. Незалежності, Мельник Г.В.

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Саджаниці Н.В.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Пелюх Д.С.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Котур М.О.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Котур М.О.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Роневич С.В.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Довганик М.Г.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Грицевич Г.М.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Снігур Г.В.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Породько Б.О.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Великого Н.З.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Панчишин С.В.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Панчишин С.В.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Струк М.Я.

15. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Струк М.Я.

16. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Романовському Р.В.

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Джурик М.Я.

18. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Мельник Г.В.

19. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Стронятин вул. Л.Українки, 3 Завадському З.Є.

20. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Звір Т.П.

21. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Дрозд С.Й.

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Хомка М.В.

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Закала І.О.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Звертів Кушпіт Р.Б.

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Звертів Гузій В.І.

26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Звертів Кушпіт Д.Б.

27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Звертів Кушпіт П.Б.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Кушпіт Б.О.

29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Кушпіт Б.О.

30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. І.Франка, 77 Фрончак Ю.А.

31. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. І.Франка, 78 Гнатюк С.С.

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д.Галицького, 23 Кутень В.В.

33. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва у власність в с. Стронятин вул. Л.Українки, 2 Царик Х.М.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Гриб П.В.

35. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Ярослава Мудрого, 7 Джурі Р.Є.

36. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Спокійна, 29 Волошин М.А.

37. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Качор В.Р.

38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Гук А.В.

39. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Короленка, 8 Кобрин М.В.

40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Малий Дорошів по вул. Миколи Хвильового, 4 Хорохордін І.А.

41. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Короленка, 23а Кирилюк Б.В.

42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Василя Стуса,14 Юрейко І.І.

43. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Григорія Сковороди,13 Жеребецькому М.Я.

44. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Любомира Гузара,8 Боровик Т.І.

45. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Героїв УПА, 16 Грех Ю.Є.

46. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Григорія Сковороди,15 Гриник Я.Д.

47. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Ярослава Мудрого, 9 Грабовому А.В.

48. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Івана Сірка, 6 Джурі Т.М.

49. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Миколайчука, 15 Дрижук В.С.

50. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Стронятин Далик С.М.

51. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Сас В.М.

52. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Мервичі Лата Н.І.

53. Про затвердження Порядку і нормативу відрахування селищними комунальними підприємствами до селищного бюджету частини прибутку (доходу).

54. Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища на 2021 рік.

55. Про затвердження Програми використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2021 рік.

56. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2021-2023 роки.

57. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за І квартал 2021 року

58. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу. 

59. Про затвердження Програми «Забезпечення медичними виробами (памперсами) осіб з інвалідністю інших окремих категорій населення Куликівської селищної ради на 2021 рік».

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Малий Дорошів,вул.М.Хвильового,4 гр. Грещак Н.В.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власніст в с.Великий Дорошів,вул.Любомира Гузара,6 гр. Яцунда Л.Т.

62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Малий Дорошів,вул. Червоної Калини, 22 гр. Стецишин А.М.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Смереків в урочищі «За Барином» гр. Білецька В.В.

64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Сонячна,34 гр. Кудрявцев В.Ф.

65.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Л.Українки,19 гр. Тоган М.М.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Л.Українки,18 гр. Самсонова В.В.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Спортивна,26 гр. Пелех О.Б.

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Спортивна,10 гр. Заремба Х.І.

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Сонячна,36 гр.Кондратенко С.В.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів в урочищі «За заправкою» гр.Матвієнко М.В.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів в урочищі «За заправкою» гр,Крупник Д.М.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів в урочищі «За заправкою» гр.Мазур В.В.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів в урочищі «За заправкою» гр.Івановій Г.В.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів, гр.Федорій М.Б.

75. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі Автозаправочної станції в смт.Куликів, АЗС,траса Львів-Ковель км166+44.7 ПІІ «АМІК УКРАЇНА».

76.Про затвердження Програми  підтримки громадян, які прийняті на військову службу за контрактом до Збройних сил України у 2021 роцізі змінами в новій редакції.

77. Про затвердження Програми «Одноразова матеріальна допомога довгожителям Куликівської територіальної громади 95, 100 і більше років на 2021 рік»

78. Про затвердження Положення про Відділ соціального захисту населення Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області зі змінами в новій редакції.

79. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Куликівської селищної ради.

80. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Куликівської селищної ради на 2021 рік.

81. Про делегування селищним головою длч участі в загальних зборах Асоціації місцевих рад Жовківського району.

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Великий Дорошів, в урочищі « На берегах» гр. Кухар Н.З.

83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі , вул.Спортивна,10 гр. Заліский І.Р.

84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солтис Є.М.в смт.Куликів вул.Стуса 18.

85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дзюньки Л.В. в смт.Куликів .

86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кубра Г.М. в с.Мервичі,вул.Широка,46.

87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кубра Г.М. в с.Мервичі,вул.Широка,46.

88. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Смереків, вул.Шептицького,5, гр.Сало І.М.

89. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Малий Дорошів, вул.Б.Хмельницького,12, гр.Довганик С.І.

90. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Артасів, вул.Шевченка,60, гр.Хом”як М.І.

91. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Мервичі, вул.Садова,7 гр.Басюк Р.О.

92. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Патуляк М.Ю.

93. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Мельничук Г.М.

94. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Рудницькій О.Е.

95. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Петрик С.В.

96. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Самотій О.О.

97. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Сайко В.В.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь