A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куликівська громада
Львівська область, Львівський район

Проєкти рішень 6-ї сесії VІІІ демократичного скликання

1. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

2. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

3. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

4. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

5. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

6. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

7. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

8. Про розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин вул. Нова, 64.

9. Про розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

10. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д. Галицького, 199.

11.Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 80

13. Про розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

14. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 80

15. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 32.

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 1.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Звертів по вул. Незалежності, 96.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Звертів по вул. Сонячна, 86.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д. Галицького, 179.

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д. Галицького, 36.

26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Л. Українки, 57.

27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Л. Українки, 26.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Л. Українки, 25.

29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 123.

30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Л. Українки, 79.

31.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі.

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

43. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Л. Українки, 21.

44. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Надичі по вул. Героїв АТО, 13.

45. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Нова, 72.

46. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі.

47. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі.

48. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі.

49. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 13.

50. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі.

51. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

52. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

53. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Гребінці.

54. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

55. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Тиха, 32.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Стронятин по вул. Незалежності, 54.

57. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

58. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

59. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

60. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Надичі вул. Непіки, 15-а.

61. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

62. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Сонячна, 50.

63. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 27.

64. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Тиха, 16

65. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. І.Франка, 47.

66. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. І.Франка, 48.

67. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. І.Франка, 48.

68. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. А.Шептицького, 10.

69. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. А.Шептицького, 2.

70. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Л. Українки, 43.

71. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

72. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

73. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

74. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

75. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Нова, 70.

76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, в урочищі « За бойнею» в гр. Говоруха М.М.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів гр. Остапчак З.М.

78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, вул.Калнишевського гр. Плахотнюк К.І. 

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. Паславська Г.Ф.

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. Ковалишин М.І.

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. Шпек М.І.

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Мервичі, гр. Беновська М.Є.

83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Мервичі, гр. Басюк О.О.

84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Костеїв, гр. Білокурий Р.С.

85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Великий Дорошів, гр. Мітурак З.О.

86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. Городицькому А.С.

87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Мервичі,вул.Польова,6 гр. Драгой М.С.

88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів,вул.Б.Хмельницького, гр. Марущак І.Б.

89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. Шпек М.І.

90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Мервичі, вул.Бічна садова гр. Недовіз Г.І.

91. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі(на місцевості) земельної частки (паю) Гр. Ратушному Борису Павловичу.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. В.Дорошів, вул.Героїв Крут 5, гр. Качор Т.П.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів, вул.Озерна 10, гр. Содома Т.М.

94. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі(на місцевості) земельної частки (паю) Гр. Блонський О.А.

95. Про затвердження Звіту про оцінку майна щодо викупу земельної ділянки площею 0,0591га, яка розташована за адресою:смт.Куликів, по вул.Спортивна,1 Львівського району Львівської області, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Потарейко Наталії Іванівні та надання дозволу на продаж.

96. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в смт.Куликів по вул Затишна. 17а, гр.Перетятко Л.М.

97. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в смт.Куликів по вул. Б.Хмельницького ,93 гр.Порохнюк Г.В.

98. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в с.Надичі, гр.Серкіз О.Д.

99. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Стефанко Лідії Антонівні.

100. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Синиця Наталія Ігорівна.

101. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Галянтий Микола Ігорович.

102. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

103. Про затвердження Положення про загальний відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

104. Про порядок денний VІ сесії Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання.

105. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Куликівської селищної ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей.

107. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Куликівської селищної ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей.

108. Про внесення змін до програми «Одноразова матеріальна допомога на 2021рік».

109. Про передачу нежитлових будівель, матеріальних цінностей, основних засобів та інших необоротних матеріальних активів відділу освіти Куликівської селищної ради.

110. Про передачу нежитлових будівель, матеріальних цінностей, основних засобів та інших необоротних матеріальних активів відділу культури Куликівської селищної ради.

111.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Куликівської селищної ради від 27.11.2020 року №7 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату та відділів Куликівської селищної ради VIII-го демократичного скликання».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь