Загальний відділ

1. Гуменюк Світлана Степанівна - начальник відділу.

2Маслюк Ірина Ярославівна - головний спеціаліст

3Панюра Христина Валеріївна - головний спеціаліст.

4. Гудзь Надія Дмитрівна - провідний спеціаліст.

5Лобур Тетяна Василівна - старший інспектор.

6. Катерина Мар’яна Володимирівна - старший інспектор.

7. Проць Андріяна Михайлівна - старший інспектор.

8.  Курило Христина Ярославівнастарший інспектор.

Загальний відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області є структурним підрозділом Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, не має статусу юридичної особи.

Відділ утворюється за рішенням Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Регламентами і рішеннями селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Куликівського селищного голови, а також цим Положенням про загальний відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Основні завдання загального відділу:

1. Підготовка проектів рішень виконавчого комітету селищної ради з питань, віднесених до компетенції відділу.

2. Ведення журналу реєстрації розпоряджень Куликівського селищного голови.

3. Надання консультативної та організаційної допомоги членам виконавчого комітету.

4. Забезпечення правильності оформлення та своєчасності проходження документів у Куликівській селищній раді:

- розробка та затвердження номенклатури справ;

- ведення справ відділу;

- забезпечення централізованої реєстрації вхідних та вихідних документів;

- контроль за виконанням документів;

- передача документів в архів.

5. Забезпечення контролю за веденням діловодства у виконавчих органах селищної ради.

6. Забезпечення контролю за строками виконання службових документів, листів, звернень, систематичне інформування керівництва виконавчих органів селищної ради про хід їх виконання.

7. Розроблення інструкцій з питань діловодства, забезпечення контролю за правильністю їх виконання.

8. Оформлення, облік і здача документації в державний архів.

9. Ведення обліку пропозицій, заяв і скарг громадян, що надходять до Куликівської селищної ради, контроль за строками їх розгляду.

10. Здійснення контролю за правильністю користування документами в апараті селищної ради, підготовка довідок, звітів, інформації з питань діловодства, роботи зі зверненнями громадян. Контроль за строками виконання службових документів.

11. Здійснення щомісячного аналізу пропозицій, заяв і скарг, з’ясування причин появлення скарг.

12. Взаємодія з іншими структурними підрозділами виконавчих органів селищної ради при вирішенні питань, які належать до його відання.

13. Оприлюднення на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради рішень та проектів рішень виконавчого комітету та сесії селищної ради, розпоряджень селищного голови, порядку денного сесії селищної ради.

14. Оприлюднення на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради інформації про участь селищного голови та апарату селищної ради в нарадах, заходах, семінарах та інших відомостей, які підлягають оприлюдненню в ЗМІ.

15. Покладання на відділ завдань, обов’язків та повноважень, не передбачених Положенням та таких, що не відносяться до компетенції відділу, не допускається.

Графік роботи

Пн-Чт. 9:00 - 18:00 год.

Пт. 9:00 - 17:00 год.

Обідня перерва  13:00 -  14:00 год.
Контактна інформація:

тел. 03252 31182