ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

• Переглядів: 213

?30.03.2021 р. Жовківським відділенням УВД ФССУ у Львівській області  подані до органу держказначейства платіжні доручення для фінансування страхувальників на виплату матеріального забезпечення в повному обсязі по заявах-розрахунках страхувальників, які були прийняті  17.02.2021р. Кошти на рахунки страхувальників  зараховні  31.03.2021р.

До уваги учасників пробного ЗНО!

• Переглядів: 300

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже  розміщені на інформаційних сторінках учасників Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.

• Переглядів: 339

Запрошуємо взяти участь в онлайн нараді щодо децентралізації в умовах трансформації системи охорони здоров’я, яка відбудеться о 13:00 год. 25 березня 2021 року.

24 березня 2021 року   об 11.00 год. відбудеться zoom конференція “Проведення весняно-польових робіт та вимоги чинного законодавства при застосуванні засобів захисту рослин в агропромисловому комплексі”

24 березня 2021 року об 11.00 год. відбудеться zoom конференція “Проведення весняно-польових робіт та вимоги чинного законодавства при застосуванні засобів захисту рослин в агропромисловому комплексі”

• Переглядів: 241

24 березня 2021 року   об 11.00 год. відбудеться zoom конференція “Проведення весняно-польових робіт та вимоги чинного законодавства при застосуванні засобів захисту рослин в агропромисловому комплексі”

Басейновим управлінням  водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну проводиться дитячий басейновий конкурс «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну»

Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну проводиться дитячий басейновий конкурс «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну»

• Переглядів: 267

Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який бере свій початок від Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води, привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. Цьогорічна тематика – «Цінність води для кожного з нас». З метою привернення уваги мешканців України до проблем, пов’язаних із  забрудненням водних ресурсів, та виховання екологічно свідомого мислення українців.

Перелік послуг та документів необхідних для їх отримання, що надаються Відділом соціального захисту населення Куликівської селищної ради

• Переглядів: 205