Ярмарок вакансій

• Переглядів: 252

Ярмарок вакансій – це перспективна форма сприяння працевлаштуванню, зближення інтересів роботодавців і людей, які шукають роботу.

• Переглядів: 230

До уваги власників та користувачів земельних ділянок і часток (паїв), а також власників будинків більше як 120 кв. м. та квартир більше як 60 кв. м.!!!!!

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування

• Переглядів: 227

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) нею за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

Відбудеться засідання позачергової чотирнадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого демократичного скликання

• Переглядів: 257

03 серпня 2021 року о 17.00год. в приміщення Народного дому за адресою: смт. Куликів, пл. Незалежності, №24 відбудеться засідання позачергової чотирнадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого демократичного скликання.

Процедура громадського обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад»

• Переглядів: 349

Куликівська селищна рада повідомляє про процедуру громадського обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад». Пропозиції та зауваження подавати за адресою: м. Жовква, пл. Вічева, 1 відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради. Відповідальна особа: Прінда Г.І. тел.: 252-21163; моб.: 0631957191.