Роз’яснення: як роботодавцеві отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану

• Переглядів: 175

Офіс підтримки родин військовослужбовців

• Переглядів: 236

Із 01.06.2022 в м. Львові у взаємодії з Львівською обласною військовою адміністрацією працює Офіс підтримки родин військовослужбовців. Офіс створено наказом голови обласної військової адміністрації від 01.06.2022 № 88/22. Мета Офісу - бути на прямому зв’язку з військовими та їх родинами і надавати усю необхідну допомогу. Розташований Офіс у м. Львів, вул. Коперника, 17 (Палац мистецтв, 2–й поверх).

На Львівщині учасникам АТО/ООС пропонують стати проєктними менеджерами у розбудові своєї тергромади

• Переглядів: 298

Уже незабаром на Львівщині розпочнеться безоплатний онлайн-курс для ветеранів російсько-української війни, під час якого захисники зможуть опанувати базові знання з розвитку та розбудови територіальних громад. Ініціаторами заходу виступили представники проєкту «Норвегія-Україна».

Про надання допомоги ветеранам

• Переглядів: 272

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. Зокрема, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей. Мета діяльності служби - розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості. У прикріпленому файлі - інформація щодо діяльності Телефону довіри. Також, фахівці Центру розробили навчальний тренінг «Толерантне ставлення до ветеранів», метою якого є підвищення обізнаності посадових осіб у питаннях особливостей світосприйняття ветеранів, відпрацювання навичок ефективної комунікації з ветеранами. Наразі відбувається складання графіків проведення тренінгів з даної тематики за участі представників регіонів України. Тривалість заходу - 1,5 години. Режим проведення - онлайн. Запрошують до участі у тренінгу представників обласних та районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, державних та громадських організацій, які надають послуги ветеранам та членам їх сімей. У разі зацікавленості взяти участь у навчальних заходах звертайтеся за телефонами: +380505446073, +380964293340 Юрій Акименко.