• Переглядів: 267

Прийомна сім’я є однією з найбільш ефективних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, що втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

• Переглядів: 255

Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

Отримання волонтерської допомоги

• Переглядів: 401

Куликівська територіальна громада в особі селищного голови Лілії Бови, дякує за волонтерську допомогу Віктору Пехнику та пану Василю (Vujko Vasyl) за передані для КЗ «Центру надання соціальних послуг».  роляторів (ходунків) у кількості 4 шт. Дані засоби за потреби будуть надаватися жителям громади.

Навчання з питань організації системи соціального захисту в громадах на базі Монастирського психоневрологічного інтернату

• Переглядів: 245

З метою надання якісних та кваліфікованих соціальних послуг для жителів Куликівської територіальної громади працівниками відділу соціального захисту населення та КЗ «Центру надання соціальних послуг» було взято участь у проведеному навчанні з питань організації системи соціального захисту в громадах на базі Монастирського психоневрологічного інтернату.

Щороку Фонд соціального страхування України фіксує смертельні нещасні випадки через отруєння газами в каналізаційних колодязях

• Переглядів: 249

Верховна Рада України  посилила відповідальність за домашнє насильство

• Переглядів: 292