Соціальний захист

Перелік послуг та документів необхідних для їх отримання, що надаються Відділом соціального захисту населення Куликівської селищної ради.

Отримання волонтерської допомоги

Куликівська територіальна громада в особі селищного голови Лілії Бови, дякує за волонтерську допомогу Віктору Пехнику та пану Василю (Vujko Vasyl) за передані для КЗ «Центру надання соціальних послуг».  роляторів (ходунків) у кількості 4 шт. Дані засоби за потреби будуть надаватися жителям громади.

17:08 30.07.2021

Навчання з питань організації системи соціального захисту в громадах на базі Монастирського психоневрологічного інтернату

З метою надання якісних та кваліфікованих соціальних послуг для жителів Куликівської територіальної громади працівниками відділу соціального захисту населення та КЗ «Центру надання соціальних послуг» було взято участь у проведеному навчанні з питань організації системи соціального захисту в громадах на базі Монастирського психоневрологічного інтернату.

12:25 29.07.2021

Верховна Рада України  посилила відповідальність за домашнє насильство

Верховна Рада України  посилила відповідальність за домашнє насильство. Прийнято Закон України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності  за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі"

11:55 21.07.2021

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, з числа осіб з інвалідністю, підвищено рівень пенсійного забезпечення 1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

14:25 16.07.2021

Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання для 80 тисяч осіб.

10:09 30.06.2021